Oerol en Bartiméus Fonds werken samen aan inclusief theater

Eva Eikhout | Foto door Roxy de Groot

De komende drie jaar werken we samen met Bartiméus Fonds aan een inclusieve (locatie)voorstelling tijdens Oerol 2027 – gemaakt door theatermakers met én zonder beperking.

Professional Meeting op 16 juni 2025

Tijdens Oerol 2025 organiseren we een bijeenkomst voor makers, fondsen, beleidsmakers en ervaringsdeskundigen. Onder leiding van moderator Eva Eikhout verkennen we samen de voorwaarden voor een gelijkwaardige samenwerking in de kunsten, met ruimte voor artistiek eigenaarschap.

Met bijdragen van:

Panelleden:

Tijdens deze bijeenkomst kondigen we ook de Open Call aan voor makers die willen werken aan een inclusieve voorstelling.

Jamie Beddard

Save the date: 4 september 2025 – NTF Pro

Tijdens NTF Pro –het landelijke congres voor theaterprofessionals– praten we verder en lanceren we de Open Call officieel. Makers krijgen de kans om in residentie te werken aan een nieuwe inclusieve voorstelling.

Samen zetten we stappen naar een inclusieve toekomst voor locatietheater. Doe je mee?