Speeltijden

Marloes Fopma

Vriendenactie | Theatercollege: Verhalen van het Eilandmeisje

Info

Genre Vriendenactie, Teksttheater
Toegang met festivalbandje en ticket
Duur 30 minuten
Locatie Verhalenatelier Oosterend 24
Type Buiten
Toegankelijk voor Alle leeftijden, Rolstoelgebruiker, Slecht ter been, Blind/slechtziend
Taal Nederlands
Prijs € 10,00
Vriendenactie | Theatercollege: Verhalen van het Eilandmeisje

In haar verhalenatelier in Oosterend vertelt Marloes Fopma, het Eilandmeisje, poëtische verhalen over het eiland. Geen zoete eilandromantiek, maar een theatercollege dat onder je huid kruipt en je blik kantelt. Voor wie het wad wil voelen zonder natte voeten, en de duinen zonder een broekzak vol zand.
Voor eilandliefhebbers, dwalers en dromers.

Marloes Fopma geeft een intieme voorstelling van een half uur, recht uit het hart van Terschelling. Rauwe verhalen vol vergeten geschiedenissen, persoonlijke observaties en een vleugje Oerol.

Dit is een exclusieve Vriendenactie die wij speciaal voor jou als Vriend hebben geselecteerd. Je kunt per Vriendschap één activiteit kiezen, waar alleen jij naartoe kan. Tickets zijn online te bestellen. Voor de meeste acties kan je gratis inschrijven, er worden ook exclusieve Vriendenacties aangeboden tegen een symbolisch bedrag. Dit zijn acties die een unieke ervaring zijn en waar jij als Vriend extra voordelig van kan genieten. Goed om te weten is dat deelname op basis van beschikbaarheid is. Dus wees er snel bij als je interesse hebt in één van onze Vriendenacties. Ook Vriend worden? Je regelt het hier.

open kaart

Speeltijden

Uitverkocht? Check één dag voor aanvang van de voorstelling of er nog tickets beschikbaar zijn.
woensdag 18 juni 10:00
Verhalenatelier Oosterend 24 Oost
vrijdag 20 juni 10:00
Verhalenatelier Oosterend 24 Oost
zaterdag 21 juni 10:00
Verhalenatelier Oosterend 24 Oost