Info
In de seminar Schapenhoeden op een onbewoond eiland vertelt Koen Frijns over zijn verblijf op Willa Fyr, een onbewoond Noors eiland, waar hij een kudde eenzijdige wolmerino-schapen ontdekte en hoedde. Hij vertelt over de eenzaamheid, de hoogte- en dieptepunten, maar ook over de ellende van aquariumparafernalia.
Pers over Schapenhoeden op een onbewoond eiland: ‘Nog nooit wist iemand op zo’n magistrale wijze het technische aspect van het schapenhoeden- en herden te verrijken met emotionele diepgang en vakkennis. In de bizarre omstandigheden en obstakels waar Frijns mee te maken had, mogen we van geluk spreken dat hij het nog kan navertellen. Deze voorstelling betekent een nieuwe impuls voor de veehouderij, maar ook voor de bushcraftscene in de Benelux.
Publieksinspanning
Het West-End theater heeft 1 rolstoelplaats, reserveren kan via kaartverkoop@oerol.nl.
Geef een stukje Oerol cadeau door een ‘Geef een toegift’-ticket te kopen, waarmee je met een kleine extra bijdrage een festivalbandje mogelijk maakt voor een ander die het goed kan gebruiken!